"ספר – נשמתו של אדם הוא" ר' יחיאל מאיר ליפשיץ מגוסטינין, "הספר הוא רע, המפתח את כישרונותיך. הוא נר בחושך, ותענוג בגלמודך. הוא נותן ואינו לוקח." ר' משה איבן גבירול. משפטים רבים נכתבו בעד ספרים וקריאה, ועל אף שבמאה ה-21 רבים מעדיפים להשתמש בטלפונים ומכשירים נוספים. לספר מקום מרכזי בחייו של כל אדם משכיל ובעל דעת. בכל בית גם אם דתי וגם אם חילוני ספרייה היא חלק אינטגרלי. במאמר הקרוב נראה חמש ספריות קודש במיוחד לכבוד 2020.

לקולקציה המלאה: ספריות קודש.

 

ספרייה מדגם קרניז המסורתית

ספרייה מאסיבית זו מעוצבת בצורה מודרנית ואלגנטית. מגיע ל-2.4 מטרים ועומק של כ-40 ס"מ! המאפשר אכסון של כמות גדולה במיוחד של ספרים. בנסוף, הארון מצופה חומר עמיד מפני שריטות ודלתות הספריה דוחות אבק מרכיבים אלו מאפשרים נקיון בצורה קלה  וללא חשש מפגיע בספרייה. מעוטרת בקרניז המעניק מראה מסורתי ויוקרתי וארבע מגירות עמוקות וגדולות. ספרייה זו תשמש אתכם למשך שנים רבות!.

 

ספריית קודש מדגם ירושלים הקלאסית

כל יהודי שואף שביתו יגיע לקדושת ירושלים, וארון זה בהחלט עוזר. ירושלים היא ספריית קודש גדולה במיוחד, בעלת שש דלתות ומגיע לעומק של 30 ס"מ, הספרייה מסוגלת להכיל כמות גדולה מאוד של ספרים. כמו הספרייה הקודמת גם דגם זה עמיד בפני שריטות ואבק. קו העיצוב של הארון נקי וחלק ונותן תחושת קדמה לצד מסורת וקדושה.

 

ספריית קודש מדגם שמואל החדשנית

ארון מסיבי בעל קיבולת ספרים גדולה. שמואל הוא שם מתאים במיוחד לספריית קודש זו, שכן היא מתאימה למנהיגי קהילה. הספרייה אמנם משמשת בעיקר להחזקה של ספרים, שמואל מפנה מקום מיוחד גם לכלי הקודש האחרים, חנוכייה, הגדה ושאר תשמישי קדושה יכולים להיות מוצגים במרכז הספרייה מאוחרי זכוכית מיוחדת הדוחה אבק. ועדיין, הספרייה המאסיבית הזו מסוגלת להכיל כמות גדולה מאוד של ספרים תודות לעומק של 40 ס"מ. אז, אם אתם רוצים להיות המנהיגים של הקהילה שלכם, שמאול הוא ספריית הקודש בשבילכם.

 

ספריית קודש מדגם אליהו הייצוגית

ספרייה זו בדומה לספריה הקודמת המאפשרת לכם להציג לכל אדם הנכנס לביתכם את ההגדות ותשמשי הקדושה שלכם, ובנוסף מאפשרת חופש פעולה גדול לשם החזקת ספריה גדולה ומכובדת שתעשיר את ביתכם בדעת. כמו הארונות האחרים גם ארון זה עמיד בפני שריטות ואבק ובנוסף בעל רגלי ניקל המיקלות על ניקוי הרצפה. אולם, השוני הייחודי היא בעיצוב החלק המרכזי של הספרייה, שכן הוא יוצר צורה של שמש שתתאים לדרך בה האורחים שלכם יתפסו אתכם.

 

ספריית קודש בעיצוב אישי הייחודית

היחודיות של ספרית קודש זו באה לידי ביטוי בורסטיליות שלה. שכן, ניתן לשנות את גודלה וצבע, כך למעשה תוכלו לממש את חזונכם לספרייה בעיצוב האידיאלי עבור ביתכם. השלד הראשי מגיע בגובה של 2.4 מטרים ועומק של 40 ס"מ, כך תוכלו לאחסן ולהציג את ספרי הקודש שלכם ובו בזמן, להשאיר את הקו העיצובי של ביתכם על פי טעמכם.

 

סיכום

ספרית הקודש מעניקה לכם את הפריווילגיה לייצר כניסה מרשימה וייחודית לביתכם, בכך שהיא מוצגת בגאווה בכניסה, מעוטרת בספרים ותשמישים למינהם. כמו כן, ספירה מזמינה זו, עשויה לעודד את ילדיכם לגשת אל המדף, להתעניין, לקורא ולפתח אפיקים חדשים. אז אם אתם רוצים להתחדש בספריית קודש מעוצבת לכבוד 2020, המגון הרחב שהוצג לעיל הן הספריות עבורכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *