ספריות קודש - ארונות קודש

מכניסים את המסורת לסלון, קבלו את קטלוג ספריות הקודש המרהיב של בול עץ רהיטים. איכות חסרת תקדים, רמת גימור חלומית ועיצוב מודרני, המבטיחים לכם אחסון בטוח ועמיד לצד יופי בסלון או בכל חלל שתבחרו.

ספריות קודש מלכותיות לשימוש בייתי ובמקומות קדושה

אם בעבר היינו נוהגים להניח את ספריי הקודש בעוד ארון סתמי בחלל הבית, היום אנחנו עדים למהפכה תעשייתית בכל הנוגע לעיצוביות ואיכות. ספריית הקודש היא לא עוד רהיט המסייע בהחזקת ספרי הלימוד, אלא מהווה כעמוד התווך של הבית בהיותה נמצאת בחלל מרכזי החשוף לכולם. ספריות הקודש שלנו כוללות חללים סגורים המאפשרים אחסון נוח ונסתר מן העין, אל מול חללים פתוחים או כאלו המחופים בזכוכית, המעניקים מראה מרהיב של דברי התורה וחפצי היודאיקה.

מיקום ספריות קודש

עד לא מזמן ספריות קודש היו רהיט מרכזי בבתי הכנסת השונים. בחלוף השנים ניתן לראות כמעט בכל חנות ברחבי הארץ ספרי קדושה וחפצי יודאיקה, מה שהוביל לבסוף לצורך הרב בספריות קודש בבית הפרטי.  

את הספרייה ניתן למקם בחלל סגור כדוגמת חדר עבודה, אך לרוב מיקום הספרייה יתאפיין בחלל מרכזי בבית, תוך מקום של כבוד לספרים והחפצים השונים.

כיצד בוחרים ספריית קודש

קבלו את חמשת כללי הברזל שלנו שיסייעו לכם בבחירה נכונה של ספריית קודש:

הכלל הראשון – מידות :

בכדי לקבל תוצאה מהממת וקסומה של השתלבות הספרייה בחלל החדר, יש לבצע בדיקה מדויקת של המידות  – גובה, עומק ורוחב, שימו לב כי ישנן ספריות המגיעות עם רגליי הגבהה או קרניז יוקרתי, יש לקחת את כל הפרמטרים הללו בחשבון בשלב בחירת המידה. בנוסף, חשוב לוודא כי גובה הספרים שיש ברשותכם, אכן תואמים לתאים בספרייה. אל תדלגו על השלב הזה! מיקום הספרים בצורה אנכית ולא ישרה בעקבות אי התאמה, יביא למראה פחות אסתטי.

הכלל השני – גוון :

 זכרו כי מיקום הספרייה יהיה מרכזי ובולט, לכן חשוב לבחור בגוון התואם באופן הרמוני וקסום את החלל בו הוא נמצא. באפשרותכם לבחור גוון מתוך מבחר רחב, למשל: שמנת, חום, ונגה ועוד.

הכלל השלישי – איכות:

ספריית קודש נועדה להכיל ספרים רבים וחפצי יודאיקה, שמשקלם יחדיו לא מועט, לכן חשוב לבחור ספרייה איכותית ועמידה, כך שתוכלו למקם את הספרים שלכם בצורה בטוחה ואחראית, מבלי חשש לנשיאת משקל רב. אצלנו בבול עץ תוכלו להנות מספריות קודש איכותיות העשויות מלמין בעובי ייחודי המעניק עמידות מקסימאלית בפני שריטות ובלאי, בשילוב עץ סנדוויץ' להבטחת החוזק המרבי. כך תוכלו לאכלס את כל הספרים ויתר חפצי הקדושה שלכם בבטחה.

הכלל הרביעי – פונקציונאליות :

ספריות הקודש שלנו מגיעות במבחר רחב של סגנונות, אשר בחלקן חללים פתוחים, סגורים ומשולבים. ניתן לבחור בספרייה הכוללת דלתות עץ, חיפוי זכוכית, רגליי הגבהה, קרניז יוקרתי ועוד. הספרייה שלנו תלווה אתכם לשנים רבות, כך שחשוב לקחת בחשבון את עניין הפונקציונאלית בשלב הבחירה.   

הכלל החמישי – התאמה :

בשלב הזה מתרכזים יתר הכללים יחדיו להתאמה אחת מושלמת הכולל מידה תואמת, גוון מנצח ופונקציונאליות מרבית לצד איכות גבוהה! הצוות שלנו עומד כאן לשירותכם בכל עת, החל מהשלב הראשוני ועד לשלב התוצאה המוגמרת של הספרייה בחלל ביתכם, השתמשו בשירותנו, אנחנו כאן למענכם!

הליך ייצור ספריית קודש

למעלה משלושים שנים בהן אנחנו עומלים בייצור רהיטים תחת הקפדה יתרה ומחמירה על נהלי הייצור, בכדי לבסוף להגשים לכם חלום ברהיט אחד וקסום – ספריית קודש. תהליך הייצור מתבצע במפעלנו בטכנולוגית האוטומציה הממוחשבת המתקדמת בתחום, כך שמתקבל רהיט ברמת גימור חלומית העולה על כך דמיון!

חומרי ייצור ספריית קודש

ספריית קודש מטרתה לשאת משקל רב, הן של ספרי קדושה והן של חפצי יודאיקה שונים ומגוונים. כפי שאתם יודעים, רהיט שלא עומד בנשיאת משקל שכזה, יקבל צורה של "בטן" ובמהרה ייסדק וישבר. אצלנו בבול עץ הספרייה מיוצרת משני חומרים דומיננטיים ועיקריים : עץ סנדוויץ' המצופה פורמייקה ומלמין יצוק וכפול! באמצעות שני החומרים הללו, הספרייה שלנו עמידה בפני רטיבות, שריטות ובלאי, וכמובן מאפשרת לשאת את משקלם של כלל ספרי הקודש והחפצים השונים הניצבים בארון. 

 

 ספריות קודש של בול עץ 

הספרייה שלנו מגיעה במגוון רחב של צבעים מרהיבים המבטיחים השתלבות הרמונית וקסומה בחלל החדר בו תבחרו למקמה. בנוסף, תוכלו לבחור מתוך מבחר רחב של סגנונות הכולל – מדפים חשופים, חיפוי של דלתות זכוכית, ארונות עץ לשמירת חפצים בצורה שאינה נגלית לעין, רגליי הגבהה, קרניז יוקרתי ועוד! ואם עדיין לא מצאתם את ספריית חלומותיכם(למרות שאנחנו סקפטיים), תוכלו תמיד ליצור איתנו קשר ונשמח לענות על דרישותיכם בכדי להביא לתוצאה מושלמת!

עיצוב ספריות קודש

סביר להניח שמרביתנו נוהגים להחליף רהיטים בתדירות גבוהה, הגוון כבר לא תואם, העיצוב משעמם, האיכות ירודה או שבכלל מדובר בסיבה אחרת. הגיע הזמן לעשות שינוי ולהכניס לביתכם את הספרייה של בול עץ! אז במה אנחנו שונים? מאחורי ספריות הקודש המרהיבות שלנו, עומדים מעצבים מיומנים ומנוסים המתכננים כל פרט ופרט, בכדי שלבסוף תתקבל יצירת אומנות לכל דבר ועניין. זו לא עוד ספרייה שגרתית, מדובר ברהיט עיצובי שאי אפשר להפסיק לבהות בו – צבעים מרהיבים, תוספות יוקרתיות, דלתות מרשימות, שלבסוף מעניקים יחדיו תחושת הרמוניה בחלל החדר.

תוכלו למצוא באתר שלנו ספריות בעיצוב כפרי, יוקרתי, אלגנטי, מינימליסטי ועוד מגוון רחב של עיצובים מופלאים!

 אופן השימוש בספריות הקודש

בזכות המעצבים המופלאים שלנו, תוכלו למקסם את השימוש בספריית הקודש שלנו באמצעות מיקום המדפים בצורה דינאמית לפי רצונכם האישי! בעת הליך הייצור ביצענו חירור במקומות נוספים, בכדי לאפשר לכם לקבוע את גובה המדפים וכן הרווח ביניהם, בצורה הנוחה לכם!

בנוסף, בגלל שמדובר ברהיט מאסיבי שעתידה להיות בו תכולה רבה, ספריות הקודש שלנו מגיעות עם רגליי הגבהה, המאפשרות שטיפה קלה ונוחה, ללא כל מאמץ ובעיה.

בזכות החומרים האיכותיים שאיתם אנחנו עובדים דוגמת המלמין הכפול והיצוק וכן עץ הסנדוויץ' המצופה פורמייקה, תוכלו לנקות את הספרייה עצמה מבלי חשש לרטיבות, סדקים או כל בלאי נוסף. הספרייה שלנו בעלת עמידות גבוהה בפני נזקים כאלו ואחרים.

 מידותיה של ספריית הקודש

אצלנו בבול עץ תוכלו למצוא מגוון רחב של מידות, על מנת לקבל התאמה קסומה והרמונית בחלל החדר!

טרם בחירת המידה, מומלץ לבצע מדידות מדויקות בחלל בו תהיו מעוניין למקם את ספריית הקודש ובנוסף, בדקו כמה תכולה של ספרי קודש וחפצי יודאיקה יש ברשותכם! בהתאם לכמות ולמידות, בצעו בחירה מושכלת ונכונה. אלו הן המידות שתוכלו למצוא באתר שלנו:

סוג ספריית הקודש: גובה: רוחב: עומק:
2 דלתות 236 ס"מ 83 ס"מ 41 ס"מ
3 דלתות 235 ס"מ 125 ס"מ 32 ס"מ
5 דלתות 235 ס"מ 204 ס"מ 32 ס"מ
8 דלתות 235 ס"מ 326 ס"מ 32 ס"מ

 

לא מצאתם את המידה שאתם צריכים? צרו איתנו קשר בעניין!

ספריית קודש פתוחה למראה מעצים ויוקרתי בשילוב תאים סגורים

ספריות הקודש המהממות של בול עץ, הן לא עוד רהיט סתמי בחלל החדר, הן אלו שמכילות את כל חפציי הקדושה בצורה מכובדת וראויה. בזכות המדפים החשופים שלנו, מתקבל מראה מעצים לספרים ולחפצי היודאיקה שלכם, תוך שילוב הרמוני וייחודי בחלל החדר. בנוסף, ספריות הקודש שלנו מציעות תאים סגורים המחופים בדלתות עץ המאפשרות לאחסן תכולה בצורה אישית שאינה חשופה לעין.

באפשרותכם לבחור ספריות חשופות לחלוטין אל מול אלו המחופות בדלתות זכוכית, כך שבשתי האפשרויות נשמרת לכם האופציה למראה נקי וקלאסי.

 איכות, אמינות ומקצועיות, למעלה מ-30 שנות עשייה בבול עץ!

 מכירים את האמרה "איך הזמן טס כשנהנים"? אצלנו בבול עץ נהנים מייצרת רהיטים מופלאים כבר מעל לשלושים שנים, תוך שמירה על בקרת איכות מחמירה וקפדנית! אנחנו משתמשים בטכנולוגית האוטומציה הממוחשבת המתקדמת ביותר בתחום, בכדי להנגיש עבורכם רהיט עם רמת גימור גבוהה ובלתי מתפשרת!

במהלך השנים התקדמנו, התפתחנו, התרחבנו והפכנו למשפחה אחת גדולה ומחבקת. השכלנו לגלות חומרים איכותיים, עיצובים מדהימים ובעיקר אנשים שאין דומה להם! מדי יום אנחנו למדים אודות העיצובים המשתנים ומתרגשים מכל רהיט שיוצא מפתחנו ישר אליכם.

ספריות הקודש שלנו נוכחות בבתים רבים ברחבי הארץ ומספקות כרהיט אומנותי לכל דבר ועניין. אנו בבול עץ מבצעים את אספקת הרהיטים וכן ספריות הקודש שלנו במהלך 21 ימי עסקים בלבד החל משלב ביצוע ההזמנה!

באפשרותכם להשלים את ההזמנה במגוון רחב של אופני תשלום, בהתאם לנוחיותכם.

מתלבטים? לא יודעים מה לבחור וכיצד? צרו איתנו קשר

חברת בול עץ מאפשרת לכם להנות מחנות אינטרנטית חכמה ומתקדמת המאפשרת לבצע רכישה קלה באמצעות הקלקה פשוטה על הרהיט הנבחר, המידה, הגוון וכן התוספות הרצויות. במקרה שהסתבכתם או שקיימת לכם שאלה, אל תהססו! אנשי השירות והמכירה שלנו ישמחו לסייע לכם בכל עת ובכל שלב!

ניתן להשאיר את הפרטים באתר, נציגנו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי ככל שניתן! בנוסף, ניתן להתקשר אלינו למרכז ההזמנות, או לפנות אלינו בהודעה ב-WhatsApp. מומחי השירות שלנו כאן בכדי לעזור.

מחיר ספריות קודש של בול עץ

אחד מהשיקולים הבולטים ביותר בבחירת רהיט הוא השיקול הכלכלי. בכדי לקבל מחיר מדויק, עליכם לבחור את כל הפרמטרים הנדרשים, ביניהם: מידות, עיצוב, חיפויי דלתות, קרניז, מספר חללי האחסון, חומר גלם וכן השדרוגים הרצויים. 

החנות שלנו מציעה מגוון רחב של ספריות קודש במחירים משתלמים. יחד עם זאת, זכרו, מדובר ברהיט שעשוי ללוות אתכם שנים רבות ולכן במאזן המאזניים, אכן יש תועלת גבוהה אל מול העלות.

טיפ לבחירת ספריית קודש

יצא לכם לשמוע את המשפט "זה לא טרנדי"?

אם היינו מדברים איתכם במונחים של בגדים, סביר להניח שלרובנו היה קל להזיז הצידה את אלו שכבר "לא טרנדיים" ולהחליפם בפריטים אחרים, אבל כשמדובר ברהיט מאסיבי ודומיננטי צריך לחשוב פעמיים לפני ביצוע פעולה שכזו.

לכן, קבלו מאיתנו טיפ קטן אבל חשוב:

בזכות מידותיה של ספריית הקודש וכן תפקידה החשוב באכלוס ספריי קדושה, היא זוכה למעמד מרכזי בבית וכן היא בעלת השפעה חזותית! חשוב לבחור ספרייה פרקטית בעלת עיצוב הרמוני התואם את החלל בו היא נמצאת וכן עליה להכיל מספיק חללי אחסון תוך מחשבה עתידית על פריטים נוספים שעוד יתווספו בהמשך! טרנדיות חולפות, עיצוביות מנצחה לעולם לא משתנה!