ארונות הזזה הם מסוגי הארונות הפופולריים ביותר בשוק, בזכות מספר דברים.  הראשון כתוצאה מהגמישות הרבה שהם מקנים ללקוח, שכן ניתן לבחור מספר משתנה של דלתות, מגירות, מדפים ועוד. שנית, ניתן לעצב אותם במגוון רב של דרכים, למשל נוכל להוסיף מראה כאחת הדלתות, לעצב את הצבע או לבחור ציור שמתאים בדיוק לקו העיצובי של החדר שלכם. אז הנה חמשה ארונות פופולריים.

לקולקציה המלאה: ארונות הזזה.

 

ארון הזזה מדגם יערית – מחיר נמוך, סטנדרטים גבוהים

ארון זה עשוי "מלמין" המצופה במלמין הנותן לו  עמידות בפני שריטות , והודות לחומרים מהם הוא עשוי, ניתן לנקות אותו בקלות ויעילות. בנוסף, לארון מסילות אלומניות המאפשרות לסגור אותו בצורה הרמטית וחלקה. בארון שתי דלתות הזזה, שבעה תאי אחסון ותא תליה לכל בגד שלא נרצה לקפל. אך לא רק פונקציונליות מאפיינת את הארון שלנו, גם מראה קלאסי, נקי ומודרני מיחדים אותו נוסף על מחירו האטרקטיבי.

 

ארון הזזה מדגם אורן – חמימות ואלגנטיות

ארון הזזה זה בעל שתי דלתות מרשימות היוצרות לנו חלל רחב לאחסון פריטים רבים ולא רק בגדים כמו בכל ארון רגיל.

מאחורי שתי הדלתות קיימים שמונה תאי אחסון גדולים במיוחד הניתנים לשינוי, הגדלה או הקטנה במספרם ובגדולם ושתי מגירות. בנוסף, הארון מצופה חומר הגורם לו להיות עמיד מפני שריטות המקל על ניקויו וסידורו. קו העיצוב של הארון הוא של עץ חם, המקנה תחושה חמימה ואלגנטית לארון בפרט וחלל בו הוא נמצא.

 

ארון הזזה מדגם אלמוג – תחכום ומודרניות

ארון הזזה זה המתנשא לגובה של שני מטרים וארבעים סנטימטרים הוא הקרם דה-לה קרם של ארונות ההזזה. בעל שלוש דלתות ענק היוצרות נפח אחסון שאין שני לו וכמו הארון הקודם כלל נפח האחסון שלו הוא מודולרי – ניתן למעשה לשנות את את כלל תוכן הארון מן הקצה את הקצה. קו העיצוב של הארון לא רק מדמה שיש מודרני, אלא גם תחכום עכשווי ובתוספת מראה כדי שתמיד תראו את היופי האמיתי בחדר.

 

ארון הזזה מדגם איתי – הארון הפופולרי ביותר ל-2020

הארון הפופולרי ביותר ברשימה ולא סתם, הוא מגיע עם כל הרוח הצלצולים שארון הזזה יכול לקבל. הוא מצופה חומר דוחה שריטות, בעל מסילת אלומניום המאפשרת תנועת דלת חלקה וללא חשש מהחלקה והוא מודולרי כך למעשה ניתן לבחור את צורתו הפנימית לפרטי פרטים. ובנוסף, הארון בעל גימור מעץ המוסיף לחדר  אווירה חמה. אז למה אתם מחכים, אם אתם צריכים ארון ל-2020, דגם איתי הוא ארון ההזזה בשבילכם!.

 

ארון הזזה דגם ארז – כל מה שארון יכול לעשות במחיר הנמוך ביותר

הארון האחרון ברשימה שלנו הוא ארון הזזה מדגם ארז. ארון זה, הוא גם כן מארונות ההזזה הפופולריים ל-2020. בעל עיצוב יפה ופונקציונלי, הארון מאפשר גמישות רבה בכל הנוגע לעיצובו. שכן, ניתן לבחור לארון צבעים שונים ולשנות את גודל החלל הפנימי כך שיתאים בדיוק בשבילכם. בנוסף, מחיר הארון נמוך מהדגם הקודם ברשימה כך למעשה תוכלו לקבל את הטוב ביותר במחיר נמוך יותר, כאשר ויתור על דלת אחת ללא שינוי בגודל החלל הפנימי.

 

לסיכום

ישנם המון סוגי ארונות הזזה, חלקם גדולים יותר, חלקם יפים יותר ולכולם יתרונות וחסרונות. אך, בחירה באחד מהארונות ברשימה מבטיח לכם ארון יציב לשנים רבות בוא תוכלו לאחסן כל העולה על רוחם. אז, למה אתם מחכים? צאו לקנות ארון לפני שייגמר!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *