ארונות הזזה

בבול עץ תמצאו מבחר אדיר של ארונות הזזה.
קולקציית ארונות ההזזה שלנו עומדים בסטנדרטים הגבוהים והמחמירים ביותר.
ארונות ההזזה שלנו מאופיינים בתאי אחסון גדולים על מנת לספק מקסימום נוחות, ובעיצוב ייחודי על מנת להעניק מראה שיתאים לכם – בול.
באפשרותכם להתאים כל מידה כמו נגר פרטי וצבעים בהתאמה אישית!

חיפוש ארון לחדר השינה
חידוש ארון חדר השינה, היא השקעה לטווח ארוך ,ומומלץ לעשות זאת, לאחר סקירה מוקדמת של שוק הארונות. ניתן לערוך חיפוש בחנויות ובאתרים שונים, באופן זה, ניתן לבדוק את הסגנונות העיקריים הקיימים, ומהם הפרטים, אותם רצוי לוודא, לפני הרכישה.

סוגים של ארונות
בענף הארונות ניתן למצוא כיום, שני סוגים עיקריים של ארונות: ארונות פתיחה וארונות הזזה. ארונות פתיחה, הם ארונות בהם הדלתות נפתחות כלפי חוץ, וארונות הזזה הם ארונות בהם הדלתות זזות לצדדים על מסילה. לכל סוג יש את היתרונות שלו. היתרון המשמעותי של ארון פתיחה הוא מחירו הזול, זאת בשל המנגנון הקלאסי והפשוט שלהם.

ארונות הזזה
היתרון המשמעותי של ארון הזזה, הוא חיסכון במקום, במיוחד כאשר מדובר על חדר קטן. זאת, בזכות הדלתות המחליקות לצדדים, ואינן תופסות מקום מיותר. לפני בחירת ארון הזזה כדאי לשים לב למספר נושאים:
גודל הארון – ארונות הזזה מגיעים במספר גדלים ודלתות. ישנם ארונות של 2 דלתות, 3 דלתות, 4 ואף 6 דלתות. לפני הרכישה, יש צורך למדוד את המיקום המיועד לארון ובנוסף, לוודא שגודל מקום האחסון שבארון, מספיק עבור מי שמשתמש בו, לאורך זמן.
אחסון פנימי – חללו הפנימי של ארון, מחולק במספר אופנים: ישנם ארונות עם מקום רב יותר לתליית בגדים על קולבים, וישנם ארונות עם מספר רב של מדפים, לפי צרכי הלקוח. כדאי לבדוק לפני הרכישה, איזה סוג של אחסון פנימי רצוי עבורכם, יותר מקום לתלייה או יותר מקום לסידור בגדים על מדפים. באופן כזה, לא יישאר חלל אחסון לא מנוצל, וחלל אחר דחוס, מעבר ליכולת הקיבול שלו.
אלמנטים נוספים – ישנם אלמנטים נוספים, שכדאי לבדוק את נחיצותם טרם הרכישה. לדוגמה: מגירות שונות, ללבנים או גרביים, מגירת נעליים, מראות פנימיות או חיצוניות ועוד. אם אחד מאלמנטים אלו נחוץ עבורכם, כדאי מאוד לציין זאת לפני הרכישה.

ארון הזזה לחדר הורים
בבחירת ארון הזזה לחדר השינה של ההורים, כדאי לבדוק כי הארון מחולק בצורה נוחה לשני ההורים. מבחינת האחסון, צריך לוודא, כי הארון יכול להכיל את כל כמויות הבגדים של שני משתמשים, וכן החלוקה הפנימית של הארון הגיונית, עבור כמות הבגדים. עדיף תמיד לבחור ארון גדול מעט, מאשר ארון קטן מידיי.

ארונות הזזה מותאמים
ארון הזזה, מגיע מוכן במגוון מידות הרצויות לנו, אולם במקרה והמידות אינן תואמות את המידות הרצויות לנו ניתן לערוך התאמות שונות. בנוסף ניתן להזמין תוספות שונות לארון בתוספת תשלום, לדוגמה: תוספת של מדף, גוף סנדוויץ', זוג מגירות פנימיות ואף דלת מראה.

ארונות הזזה במגוון עיצובים
ארונות הזזה, יכולים להגיע עם מראה מובנית, משולבים בעץ, בגבהים שונים ובשלל עיצובים המתאימים לכל חלל בבית: חדר שינה ילדים, חדר שינה הורים, חדר ארונות ועוד. ניתן להתאים לארונות ידיות בעיצובים שונים, ולצבוע אותו בשוליים בצבעים רצויים. ארון הזזה 2 דלתות, הוא סימטרי, ומתאים לעיצוב קלאסי, לארון הזזה 3 דלתות, יש נוכחות מהודרת ומרשימה בחדר, והוא מתאים למגוון רב של סגנונות עיצוב.

צבעים
צבע הוא עניין של טעם אישי, אך בתחום הארונות, כדאי לדעת כי ארון הזזה בצבע כהה, אינו מומלץ. ארון הוא מקום חשוך בדרך כלל, וכשהוא עמוס בגדים, הצבע הכהה הופך אותו לחשוך אף יותר. כפועל יוצא מכך, יידרש זמן רב, כדי למצוא בתוכו בגדים. לכן, מומלץ לבחור בארון בעל צבע בהיר, ההופך את בחירת הבגד למהירה, ונותן תחושה של ארון חדש ונקי.

ארון הזזה עשוי מלמין
ברכישת ארון הזזה לבית, בידיעה שבעתיד אולי יוזז הארון לחדר אחר ואולי אף יצטרך לשרוד מעבר בית, עדיף לרכוש ארון הזזה, העשוי עץ מעובד – כלומר מלמין. ארנונת הזזה אלו, הינם בעל תכונת Anti-Scratch ופרזול גרמני ,עמידים בפני שריטות, ידידותיים לסביבה וניתנים לרחיצה וניקיון, בנוחות ובקלות רבה. מחיר ארון מלמין יצוק הוא זול יחסית, הארון קל לפרוק והרכבה, מגיע עם מנגנון טריקה שקטה, ופרזול איכותי, וישרוד מעברי דירה – בקלות.

ארונות הזזה עם או בלי דלתות זכוכית
ארון הוא פריט ריהוט, התופס חלק גדול מחלל חדר השינה, ולכן יש רצון ליצור ממנו פריט אומנות. אולם, חשוב לזכור כי הארון מיועד לשימוש תדיר, ודלתות זכוכית פחות מתאימות לדוגמה, לחדר ילדים. דלתות זכוכית הן בעלות משקל רב, הפוגע לאורך זמן בארון, ועלול אף לגרום לשבר שקשה לתקנו, ומבחינה בטיחותית, דלתות זכוכית עלולות להישבר ולגרום לפציעה. לעומתן דלתות הזזה רגילות, הן קלות משקל, אינן פוגעות בדפנות הארון בעת הסגירה, והחלק התחתון של הארון לא יקרוס עקב הכובד.

בול עץ" רהיטים בהתאמה אישית"
בול עץ, היא חנות המפעל המובילה במדינה, לריהוט הבית. בחנות מגוון רהיטים איכותיים, מעוצבים, ונוחים לכל כיס. בחנות, ארונות הזזה העומדים בסטנדרטים גבוהים, ומחמירים ביותר, המאופיינים בתאי אחסון גדולים המספקים נוחות מקסימלית למשתמש. הארונות מגיעים במגוון עיצוביים ייחודיים, המתאימים לכל טעם ולכל חלל בבית, ומידות הארונות, ניתנים להתאמה. ארונות ההזזה בבול עץ, עשויים מלמין יצוק הנושא תו תקן, בעל תכונת Anti-Scratch ופרזול גרמני ,עמידים בפני שריטות, ידידותיים לסביבה וניתנים לרחיצה וניקיון, בנוחות ובקלות רבה. כל הארונות, מגיעים עם מנגנון טריקה שקטה, ופרזול איכותי, המחזיק בקלות וללא דאגה, גם בעת מספר מעברי דירה.