ארון טוב לא רק מאפשר לנו לסדר את הבגדים והחפצים בבית הוא גם צריך להיראות יפה. בין ארונות של 5 דלתות פונקציונלים להפליא או של שניים עם מראה, ניתן לעשות שימוש בארונות לעוד צרכים מעבר לאחסון פשוט של בגדים. כדי לעזור לכם לבחור את הארון המתאים לכם ביותר יצרנו רשימה של הארונות השימושיים ביותר, היפים ביותר וכל מה שבינהם. אז בואו נראה מהן הארונות המומלצים ביותר לכבוד 2020.

לקולקציה המלאה: ארונות.

 

קטן אך גדול, דגם ענת

ארון 3 דלתות מדגם ענת נשמע אולי קטן ולא יעיל אך הוא מספיק לכל אדם שצריך מקום לא רק לבגדים אלא לאכסון של דברים נוספים. הארון העשוי מחומרים בעלי תו תקן ופרזול גרמי כמו מלמין, מאפשר נקיון ואף לרחיצה ללא חשש משריטה של הארון או פגיע בו. הארון, מתהדר בארבע דלתות פתיחה לאכסון של כל סוג בגד, שישה תאי אכסון גדולים, תא לתליית בגדים ושתי מגירות מרווחות לאכסון הדברים הקטנים בבית. בנוסף, לפני הזמנת הארון ניתן לבחור את צבעו, להוסיף תאים, לשנות ידיות ועוד ועוד. אז למה אתם מחכים, אם את צריכים ארון קטן אך בעל פונקציונליות רבה "ענת" הוא הארון בשבילכם.

 

המומלץ ביותר ב-2020 דגם צאלון

ארון הזזה 3 דלתות מדגם צאלון הוא ארון יפייפה המעוצב בצורה יוקרתית. בארון, שלוש דלתות גדולות, תא לתליה, שתי מגירות, ולא פחות מארבעה עשר תאי אחסון. הארון מצופה בפורניר יוקרתי מעץ אמיתי שנצבע באופן אחיד ובצורה מדהימה, לכן הארון מתאים לא רק לחדר שינה אלא גם לסלון. כמו כן, הארון העשוי "מלמין" בעל תו תקן ופרזול גרמני מאפשר לנקות את הארון ללא חשש משריטות, בנוסף מסילה עשוייה אלומיניום מספקת סגירה הרמטית של הארון ומונעת מצב של דלת שיוצאת מן המסילה. לבסוף, לא רק שהארון יפה גדול ופרקטי גם ניתן להגדיל או להקטין אותו, לשנות את צבעו ואת סוג הידיות ולהוסיף מגירות, כך למעשה ניתן לקבל ארון מושלם לצרכים שלכם.

פרקטיקה מעל הכל דגם תמיר

"האמנות הינה הקשר החוויתי בין הידע לחיים" אם גם אתם כמו איין ראנד ומאמינים שיופי הוא בלתי נפרד מפרקטיקה ולוגיקה, אז הארון מדגם תמיר הוא בשבילכם. "תמיר" הוא ארון פתיחה בעיצוב מודרני ונקי וכמו שאר הארונות ברשימה עשוי מחומרים המונעים שריטות על הארון. בארון ארבע דלתות פתיחה, שמונה תאי אכסון גדולים, תא לתליה, שתי מגירות מרווחות ואף רגלי פלסטיק המבודדות אותו מהקרקע לניקוי קל יותר. בנוסף, הוא גם הזול ברשימה רק 1,520 ש"ח.

 

האח הקטן דגם קורל

ארון הזזה שתי דלתות מדגם קורל הוא הארון בעל מספר הפיצ'רים הקטן ביותר, אך חסרון זה הוא יתרון גדול, שכן הוא ניתן להתאמה אישית ברמה גבוהה יותר משאר הארונות ברשימה. הארון כולל שבע תאי אכסון גדולים הנמצאים מאחורי שתי דלתות הזזה גדולות. כמו כן, הארון עשוי מחומרים המאפשרים ניקוי ללא חשש משריטות ומסילת אלומיניום כדי לאפשר תנועת דלתות חלקה. אך, הדבר הטוב ביותר בארון הוא האפשריות אותן הוא פותח, ניתן להגדיל ולהקטין, להוסיף מגירות, לשנות צבעו ועוד.

 

דגם ירושלים למשכילים

ארון הספרים דגם ירושלים לא אמור להכיל בגדים, אך ארון ספרים(בין אם קודש או חול) הוא בגדר חובה בבית אשר מאכלס אנשים משכילים. הארון מאפשר נקיון ללא חשש משריטות ודוחה אבק, אורך חיים ארוך הוא שם המשחק של ארון זה. הארון למעשה מחולק לשניים שכוללים בין היתר דלתות זכוכית עמידות, מעמדי ניקל לניקוי קל, שש דלתות סך הכל (ארבע ושתים) ותאי אכסון חזקים במיוחד. בהחלט אחד הארונות המומלצים ביותר לכבוד 2020.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *