כללי

ברוכים הבאים לאתר בול עץ. האתר משמש כחנות למכירת מוצרים באופן מקוון. בול עץ עושה את המירב על מנת לספק את השירות והמוצר הטוב ביותר בתמורה לכספך. בול עץ מקשרת בין הלקוח לבין ספקים שונים המתמחים בייצור רהיטים במשך למעלה מ- 30 שנה. הריהוט מיוצר במיכון אוטומטי וממוחשב בטכנולוגיה חדישה על ידי המכונות המתקדמות בעולם, תוצרת גרמניה. בול עץ משווקת את הספקים המובילים בתעשיית הריהוט הישראלית, ייצור כחול-לבן, המחזק את הכלכלה הישראלית ואת ענף תעשיית הרהיטים בארץ.

הרהיטים המשווקים באתרנו מיוצרים ומורכבים מחומרים אשר נבחרו בקפידה ועומדים בתקן הישראלי וכן בתקנים האירופאים. הרהיטים עוברים הליך בקרת איכות. במרבית המוצרים נעשה שימוש בפירזול גרמני, mdf בציפוי יצוק, סנדוויץ בציפוי פורמייקה ועוד.

בול עץ מספקת רהיטים עבור קהל לקוחות נרחב לכל יעד בארץ.

הזמנות ניתן לבצע אך ורק באתר האינטרנט או בטלפון באמצעות נציג מכירות.

מחסני החברה נמצאים בקריית ביאליק. ניתן להזמין משלוח והרכבה או לבצע איסוף עצמי.

כל האמור באתר ובתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.

השימוש והרכישה דרך אתר בול עץ כפופים לתנאים המפורטים להלן והם מהווים הסכם מחייב בינך לבין מפעילי האתר ובעליו.

המשתמש באתר, בעצם שימושו, מביע את הסכמתו לכל תנאי השימוש באתר ולכל הכללים החלים על המשתמש בו. כמו כן מצהיר המשתמש כי הוא מודע לכל תנאי התקנון באתר ומקבלם וכי לא תהיה לו כל טענה או תביעה כנגד בעלי האתר ומפעיליו או נגד כל אדם מטעם המפעיל למעט טענות הקשורות בהפרת תקנון זה.

רק התנאים המופיעים בתקנון זה יחייבו את המפעיל או בעל האתר כלפי המשתמש המבצע פעולות באתר.

כלל התמונות באתר הן להמחשה בלבד. יתכנו שינויים בין התמונות לבין המוצר במציאות כגון הבדלי גוונים וכדומה.

מחיר המוצר הוא המחיר שהיה נקוב באתר ביום ביצוע ההזמנה. לא יחולו שינויים במחיר זה לכאן או לכאן, הן במידה ותהיה התייקרות במחיר המוצר או תהיה הוזלה או מבצע של מוצר זה.

בעלי האתר ומפעיליו שומרים על זכותם לשנות תקנון זה מעת לעת אולם שינוי שיבוצע יחול רק על רכישת מוצרים שהוזמנו לאחר השינוי. במקרה של סתירה בין הוראות תקנון זה לבין פרסומים אחרים תגברנה הוראות תקנון זה על כל הוראה או פרסום אחר.

 

טעות באתר

במידה ותחול טעות כזו או אחרת במחיר המוצר, תיאורו או בכל מרכיב אחר, בול עץ תיידע את הלקוח בהקדם האפשרי בדבר הטעות ותינתן לו האפשרות לבטל את העסקה ללא תשלום או לקיימה- הכל לפי רצון הלקוח במקרה כזה.

 

 

ביצוע הרכישה

בול עץ מאפשרת לכם הלקוחות לרכוש מוצרים ממיטב היצרנים בארץ בדרך מהירה וקלה ובמחירים ללא תחרות.

כל מוצר מוצג בדף מכירה נפרד שבו יוצגו פרטים מלאים על אותו מוצר. אם נדרש לכם מידע נוסף אשר אינו מופיע באתר ניתן לפנות לנציג שירות באמצעות הטלפון ו/או מייל ו/או פקס לבירורים נוספים.

מחירי כל המוצרים באתר בשקלים חדשים וכוללים מע”מ. ניתן לשלם בכרטיס האשראי בתשלום אחד או עד 10 תשלומים, בתשלומים שווים ללא ריבית והצמדה. לחילופין ניתן לבצע עסקאות קרדיט באישור חברת האשראי ובכפוף לתנאיה.

הזמנות באתר בול עץ ניתן לבצע רק בני 18 ומעלה, בעלי כתובת מגורים ואשר ברשותם כרטיס אשראי בר תוקף.

בול עץ רשאית למנוע את האפשרות לבצע הזמנה באתר במקרים כמו חשד לשימוש באופן פלילי או רשלני או כל סיבה אחרת.

המכירה תהיה תקפה רק לאחר קבלת אישור חברת כרטיסי האשראי.

במידה שהעסקה לא אושרה על ידי חברת האשראי יקבל הלקוח הודעה בכדי שיוכל לפעול להסדרת האישור להשלמת העסקה. ספירת ימי האספקה תחל מיום אישור העסקה ע”י חברת כרטיסי האשראי. אם האישור מחברת כרטיסי האשראי לא יתקבל עד תום 7 ימים ממועד ההודעה על אי אישור העסקה על ידי חברת כרטיסי האשראי בול עץ תהא רשאית לבטל את ההזמנה.

מסירת פרטים כוזבים היא עבירה פלילית והמוסר פרטים כוזבים צפוי לנקיטת הליכים משפטיים ואזרחיים כלפיו.

בול עץ משווקת מוצרים אשר אינם נמצאים במלאי וייוצרו לאחר קבלת ההזמנה והתשלום מהלקוח.

בהרשמה לאתר מאשר הלקוח להיכלל ברשימת תפוצה לקבלת דיוור ישיר של  בול עץ והוא מאשר לבול עץ לשלוח אליו דואר עם מסר שיווקי. ניתן להסיר את הרישום מרשימת התפוצה בכל עת.

כל מידע המופיע באתר בול עץ לרבות תמונות, גרפיקה, לוגו וכיוצא באלה הינם בבעלותה של בול עץ.

 

אספקת המוצרים

המוצרים יסופקו לכתובת שהוקלדה בדף ההזמנה (אלא אם כן סוכם אחרת בכתב) תוך המועד הנקוב בדף המוצר. האספקה תתואם טלפונית עם הלקוח. אם הלקוח יבקש לשנות את המועד שתואם מכל סיבה שהיא יתואם מועד אספקה חדש והלקוח לא יוכל לטעון שהמוצרים לא סופקו במועד המובטח.

תתכן סטייה של 5% מהמידות הנקובות בדפי המוצר. הלקוח לא יוכל לטעון שהמוצרים שסופקו אינם תואמים את הזמנתו במידה ואכן תחול סטייה שכזאת. כמו כן סטייה שכזאת לא תהווה עילה לביטול ההזמנה.

בול עץ והספקים יפעלו כדי לספק את המוצרים בהתאם לתנאי האספקה שצוינו בדף המוצר, בכפוף לתשלום מלא עבור המוצרים.

בול עץ והספקים לא יהיו אחראים לאיחור באספקת המוצר במקרים הבאים:

  1. אם יתגלה כי ארעה תקלה בתקשורת ו/או בעיה טכנית אשר מנעה מהגולשים באתר להשתמש באתר באופן תקין.

 

  1. במקרה של כוח עליון, פעולת מלחמה, איבה, טרור ו/או כל דבר אחר אשר ימנע המשך ביצוע מכירה תקין.

 

  1. שביתה אצל ספקים של שירותים או סחורות הדרושים לייצור ו/או הובלת המוצרים.

 

  1. כל סיבה שהיא שאינה בשליטת בול עץ אלא אם ארעה בשל רשלנות החברה.

 

אספקות המוצרים יבוצעו בכפוף לתשלום דמי ההובלה ו/או ההרכבה, יהיו מבאר שבע בדרום ועד מטולה בצפון להוציא ישובים הנמצאים מעבר לקו הירוק וישובים שאינם נכללים באיזור החלוקה המצוינים במפה, אלא אם סוכם אחרת בכפוף לתשלום נוסף ובכפוף למועד האספקה שיסוכם.

מחירי ההרכבה לא כוללים חיבור או התקנה לקיר. במידה והמרכיבים ירכיבו את המוצרים לקיר אצל הלקוח, ההרכבה תעשה בהסכם שבין המרכיב ללקוח ובול עץ מסירה מעצמה כל אחריות לגבי התקנה שכזאת.

תחול תוספת מחיר של 50 ש”ח לכל קומה מעל לקומה השלישית במידה והמוצר או חלקו לא נכנס למעלית. כמו כן במידה והמוצר או חלקו אינו נכנס למעלית או שאין אפשרות להעלותו בבטחה דרך חדר המדרגות יוזמן מנוף ע”י הלקוח ובול עץ אינה אחראית להובלה זו.

דמי ההובלה וההרכבה ישולמו על ידי הלקוח ישירות למוביל ביום האספקה לפי מה שהוסכם במסגרת הזמנת המוצר.

למניין ימי האספקה יחשבו רק ימים א- ה לא כולל חגים, ערבי חגים וחול המועד.

 

ביטול עסקה

ביטול עסקה  במוצרים אשר מיוצרים בהזמנה אישית בהתאם להזמנת הלקוח לא תיהיה  אפשרות לבטל הזמנה או להחזיר מוצרים שיוצרו אפילו באופן חלקי אלא אם נתקבל לכך אישור חריג. במידה ובול עץ תאשר החזרת מוצרים שאינם ברי החזרה במסגרת החוק ו/או תאשר ביטול עסקה על אף האמור לעיל הדבר יעשה בכפוף לתשלום 5% מערך העסקה  מערך המוצר או 100 ש”ח הנמוך מבניהם .

מוצרים אשר לא יוצרו בהזמנה אישית יהיה תינתן האפשרות לביטול בכפוף לתשלום 5% מערך העסקה  מערך המוצר או 100 ש”ח הנמוך מבניהם .

בקשה לביטול עסקה תעשה ע”י פניה בכתב לשירות הלקוחות באמצעות משלוח פקס ו/או הודעת מייל בציון סיבת הביטול וזאת, עם היוודע ללקוח סיבת הביטול ובכל מקרה לא יאוחר ממועד האספקה שסוכם.

בול עץ שומרת על זכותה לבטל עסקה מכל סיבה שהיא ולהחזיר ללקוח את מלוא התמורה שנתקבלה ממנו בעבור עסקה זו.

 

אחריות

על הלקוח לבדוק את המוצר מיד עם קבלתו ולדווח לבול עץ על כל פגם או אי התאמה.

תקופת האחריות הינה לשניים עשר חודשים מיום האספקה, אלא אם צוין אחרת בדף המוצר. האחריות הינה אחריות היצרנים/ הספקים ועל פי התנאים שיקבעו על ידי כל אחד מהם ובהתאם לחוקים ולתקנות הגנת הצרכן ובהתאם לתנאי האחריות והשירות של כל מוצר.

במידה והלקוח יתקל בבעיה במימוש האחריות, בול עץ תנקוט בכל האמצעים על מנת לסייע ללקוח לאתר את היצרן לצורך עמידה בתנאי האחריות.

הצגת תעודת אחריות או חשבונית היא תנאי לתוקף האחריות.

האחריות לא תחול במקרה של נזק פיזי, פגיעת ברק, השחתות שונות, שריפה, רטיבות או שימוש בלתי סביר במוצר.

 

אבטחת האתר

העברת הנתונים באתר בול עץ מתבצעת בטכנולוגיית SSL בצורה מוצפנת. פירטי כרטיס האשראי אינם נשמרים זאת על מנת למנוע פירצה כל שהיא.

 

סמכות שיפוט

סמכות השיפוט לכל עניין ומחלוקת נתונה לבית משפט השלום בקריות.

 

שירות לקוחות

בכל שאלה או בירור בכל נושא שהוא ניתן ליצור קשר עם שירות לקוחות (פרטים בלשונית “צור קשר”).

 

גלישה ורכישה מהנה,

בול עץ