ברוכים הבאים לאתר בול עץ.

תקנון זה נכתב ע"י משרד עורכי דין יערית אוליאל

האתר משמש כחנות למכירת מוצרים באופן מקוון. אנחנו בבול עץ עושים את המירב על מנת לספק לכם את השירות הטוב ביותר. בול עץ מקשרת בין הלקוח לבין ספקים שונים המתמחים בייצור רהיטים במשך למעלה מ- 30 שנה. הריהוט מיוצר במיכון אוטומטי וממוחשב בטכנולוגיה חדישה על ידי המכונות המתקדמות בעולם, תוצרת גרמניה. בול עץ משווקת את הספקים המובילים בתעשיית הריהוט הישראלית, ייצור כחול-לבן, המחזק את הכלכלה הישראלית ואת ענף תעשיית הרהיטים בארץ.

הרהיטים המשווקים באתרנו מיוצרים ומורכבים מחומרים אשר נבחרו בקפידה ועומדים בתקן הישראלי וכן בתקנים אירופאים. כלל הרהיטים עוברים הליך בקרת איכות. 

בול עץ מספקת רהיטים עבור קהל לקוחות נרחב כמעט לכל יעד בארץ.

הזמנות ניתן לבצע אך ורק באתר האינטרנט או בטלפון באמצעות נציג מכירות.

כל האמור באתר ובתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.

השימוש והרכישה דרך אתר בול עץ כפופים לתנאים המפורטים להלן והם מהווים הסכם מחייב בינך לבין מפעילי האתר ובעליו.

משתמשי האתר מביעים את הסכמתם לכל תנאי השימוש ולכל הכללים החלים בהתאם ךתקנון זה ואחרים אך מעצם השימוש באתר. המשתמש מצהיר כי הוא מודע לכל תנאי התקנון באתר וכי אלה מקובלים עליו וכי לא תהיה לו כל טענה או תביעה כנגד בעלי האתר ו/או מפעיליו או נגד כל אדם מטעם המפעיל בהקשר זה, בין אם ביצע רכישה באתר ובין אם הרכישה בוצעה בשיחה טלפונית.

כלל התמונות המוצגות באתר הן להמחשה בלבד. יתכנו הבדלים בין התמונות לבין המוצר במציאות כגון הבדלי גוונים וכדומה.

מחיר המוצר הוא המחיר שהיה נקוב באתר ביום ביצוע ההזמנה. לא יחולו שינויים במחיר זה לכאן או לכאן, הן במידה ותהיה התייקרות במחיר המוצר או תהיה הוזלה או מבצע של מוצר זה.

בעלי האתר ומפעיליו שומרים על זכותם לשנות תקנון זה מעת לעת אולם שינוי שיבוצע יחול רק על משתמשים שהזמינו מוצרים לאחר השינוי. במקרה של סתירה בין תקנון זה לבין פרסום אחר, תגברנה הוראות תקנון זה על כל פרסום אחר.

טעות באתר

אם תתגלה טעות כזו או אחרת במחיר המוצר, בתיאורו או בכל רכיב אחר, על בול עץ ליידע את הלקוח בהקדם האפשרי בדבר הטעות ולאפשר ללקוח לבטל את העסקה ללא כל תשלום.

 

 

ביצוע הרכישה

בול עץ מאפשרת ללקוחותיה לרכוש מוצרים ממיטב היצרנים בארץ בדרך מהירה וקלה ובמחירים ללא תחרות.

כל מוצר מוצג בדף מכירה נפרד הכולל  פרטים מלאים על המוצר. לקבלת מידע נוסף או ייעוץ ניתן לפנות לנציג שירות באמצעות הווטסאפ, הטלפון, המייל או הפקס.

המחירים באתר מוצגים בשקלים חדשים וכוללים מע”מ. ניתן לשלם בכרטיס האשראי עד 12 תשלומים, ללא ריבית והצמדה. 

הזמנות באתר בול עץ רשאים לבצע רק בני 18 ומעלה, אשר ברשותם כרטיס אשראי בר תוקף.

בול עץ רשאית למנוע את האפשרות לבצע הזמנה באתר לפי שיקול דעתה הבלעדי.

המכירה תהיה תקפה רק לאחר קבלת אישור חברת כרטיסי האשראי.

במידה שהעסקה סורבה על ידי חברת האשראי, בול עץ תודיע על כך ללקוח בהקדם האפשרי בכדי שיוכל לפעול להסדרת האישור להשלמת העסקה. למען הסר ספק, ספירת ימי האספקה תחל מיום אישור העסקה ע”י חברת כרטיסי האשראי. 

מסירת פרטים כוזבים היא עבירה פלילית והמוסר פרטים כוזבים צפוי לנקיטת הליכים משפטיים ואזרחיים כלפיו.

בול עץ משווקת מוצרים אשר אינם נמצאים במלאי וייוצרו לאחר קבלת ההזמנה והסדרת מלוא התשלום מהלקוח.

בהרשמה לאתר מאשר הלקוח להיכלל ברשימת תפוצה לקבלת דיוור ישיר של בול עץ והוא מאשר לבול עץ לשלוח אליו דואר עם מסר שיווקי. ניתן להסיר את הרישום מרשימת התפוצה בכל עת.

כל מידע המופיע באתר בול עץ לרבות תמונות, גרפיקה, לוגו וכיוצא באלה הינם בבעלותה של בול עץ.

 

אספקת המוצרים

המוצרים יסופקו לכתובת שהוקלדה בדף ההזמנה המופיעה בחשבונית שקיבל הלקוח תוך המועד הנקוב בדף המוצר. לקראת גמר הייצור יתואם טלפונית מועד האספקה מול הלקוח. אם הלקוח לא יוכל לקבל את המוצר במועד שהוצע לו מכל סיבה שהיא, יתואם מועד אספקה חדש בתוך המועד הנקוב מיום המועד שהוצע. בול עץ תעשה כל שביכולתה לתאם מועד חדש בהקדם האפשרי בהתאם לאילוצי החברה אך הלקוח לא יוכל לטעון שהמוצרים לא סופקו במועד המובטח.

בול עץ והספקים לא יהיו אחראים לאיחור באספקת המוצר במקרים הבאים:

  1. אם יתגלה כי ארעה תקלה בתקשורת ו/או בעיה טכנית אשר מנעה מהמשתמשים באתר להשתמש באתר באופן תקין.

 

  1. במקרה של כוח עליון, פעולת מלחמה, איבה, טרור ו/או כל דבר אחר אשר ימנע המשך ביצוע מכירה תקין.

 

  1. שביתה אצל ספקים של שירותים או סחורות הדרושים לייצור ו/או הובלת המוצרים.

 

  1. כל סיבה שהיא שאינה בשליטת בול עץ.

 

אספקות המוצרים יבוצעו בכפוף לתשלום דמי ההובלה ו/או ההרכבה, יהיו מבאר שבע בדרום ועד מטולה בצפון להוציא ישובים הנמצאים מעבר לקו הירוק וישובים שאינם נכללים באיזור החלוקה המצוינים במפה, אלא אם סוכם אחרת בכפוף לתשלום נוסף ובכפוף למועד האספקה שיסוכם.

מחירי ההרכבה לא כוללים חיבור או התקנה לקיר. במידה והמרכיבים ירכיבו את המוצרים לקיר אצל הלקוח, ההרכבה תעשה בהסכם שבין המרכיב ללקוח ובול עץ מסירה מעצמה כל אחריות לגבי התקנה שכזאת. כמו כן יובהר כי מחירי ההובלה וההרכבה לא כוללים בקשות מיוחדות מצד הלקוח כגון, חיבור לקיר, פתיחת פתח ברהיט (להעברת חוטי חשמל) או כל בקשה שעלולה לפגוע בשלמות המוצר. בול עץ מסירה כל אחריות ממוצר שנעשו בו שינויים בעת ההרכבה לפי דרישת הלקוח. 

אספקה לקומה רביעית ומעלה- תחול תוספת מחיר של 50 ש”ח לכל קומה מעל הקומה השלישית אם המוצר או חלקו לא נכנס במעלית. במקרה והמוצר או חלקו לא נכנס למעלית ואין אפשרות להעלותו בבטחה דרך חדר המדרגות יוזמן מנוף ע”י הלקוח ובול עץ אינה אחראית להובלה זו. באחריות הלקוח לדאוג להזמנת המנוף אם ידרש. 

דמי ההובלה וההרכבה ישולמו במזומן על ידי הלקוח ישירות למוביל ביום האספקה לאחר שהלקוח בדק את טיב המוצר ווידא שהמוצר כולו וההרכבה לשביעות רצונו. 

למניין ימי האספקה יחשבו רק ימים א- ה לא כולל חגים, ערבי חגים וחול המועד.

המוצרים

תתכן סטייה של עד 5% מהמידות הנקובות בתיאור המוצר או בהזמנה. הלקוח לא יוכל לטעון שהמוצרים שסופקו אינם תואמים את הזמנתו במידה ואכן תחול סטייה שכזאת. כמו כן, סטייה כגון זו לא תהווה עילה לביטול ההזמנה.

ביטול עסקה

ביטול עסקה במוצרים אשר מיוצרים בהזמנה אישית בהתאם להזמנת הלקוח- אין אפשרות לבטל הזמנה או להחזיר מוצרים בהזמנה מיוחדת אם החל תהליך הייצור אפילו באופן חלקי. זכות הביטול פגה 3 בתום ימי עסקים מיום ביצוע העסקה. במידה ובול עץ תאשר ביטול הזמנה לפנים משורת הדין הדבר יעשה בכפוף לתשלום 5% מערך העסקה מערך המוצר או 100 ש”ח הנמוך מבניהם .

מוצרים אשר לא יוצרו בהזמנה אישית או הזמנה אישית שטרם החלו בייצור- תינתן האפשרות לביטול בכפוף לתשלום 5% מערך העסקה מערך המוצר או 100 ש”ח הנמוך מבניהם .

בקשה לביטול עסקה תעשה ע”י פניה בכתב לשירות הלקוחות באמצעות משלוח פקס ו/או מייל בציון סיבת הביטול וזאת, עם היוודע ללקוח סיבת הביטול ובכל מקרה לא יאוחר ממועד האספקה שסוכם.

בול עץ שומרת על זכותה לבטל עסקה מכל סיבה שהיא ולהחזיר ללקוח את מלוא התמורה שנתקבלה ממנו בעבור עסקה זו.

אחריות

על הלקוח לבדוק את המוצר מיד עם קבלתו ולדווח לבול עץ על כל פגם או אי התאמה. בול עץ מתחייבת לתקן כל פגם שהלקוח דיווח עליו עם קבלת המוצר תוך 14 ימי עסקים. על הלקוח לאפשר לבול עץ לתקן את הפגם ולא תקום ללקוח זכות ביטול בגין כך.

תקופת האחריות היא לשניים עשר חודשים מיום האספקה, אלא אם צוין מפורשות אחרת. האחריות הינה אחריות היצרנים/ הספקים ועל פי התנאים שיקבעו על ידי כל אחד מהם.

במידה והלקוח יתקל בבעיה במימוש האחריות, בול עץ תנקוט בכל האמצעים על מנת לסייע ללקוח לאתר את היצרן לצורך עמידה בתנאי האחריות.

הצגת תעודת אחריות או חשבונית היא תנאי לתוקף האחריות.

האחריות לא תחול במקרה של נזק פיזי, השחתות, שריפה, רטיבות או שימוש בלתי סביר במוצר.

אבטחת האתר

העברת הנתונים באתר בול עץ מתבצעת בטכנולוגיית SSL בצורה מוצפנת. פירטי כרטיס האשראי אינם נשמרים.

 

סמכות שיפוט

סמכות שיפוט ייחודית לכל עניין ומחלוקת נתונה לבית משפט השלום בקריות.

שירות לקוחות

בכל שאלה או בירור בכל נושא שהוא ניתן ליצור קשר עם שירות לקוחות (פרטים בלשונית “צור קשר”).

גלישה ורכישה מהנה,

בול עץ

יערית אוליאל עורכת דין